Üretimini yaptığı tüm ürünleri yüksek kalite standarlarında ve en uygun fiyatarla müşterisine sunmayı hedefleyen kravatal.com, perakende satışının yanı sıra toptan siparişlere de en hızlı şekilde cevap verebilmektedir. Toptan kravat ihtiyacı olanların gerek toptan saten kravattoptan dokuma kravat gerekse de toptan firmalara özel logolu kravat taleplerine en hızlı şekilde cevap veren kravatal.com, ülkemizin toptan kravat ihtiyacını da karşılamaktadır. 

Toptan kravat teleplerinin yanı sıra, yine kendi imalatı olan papyonkuşak-papyonbağlamalı papyondamatlık aksesuarlarkemerkol düğmesi gibi ürünlerde de toptan taleplere cevap veren kravatal.com, stoklarından aynı gün teslimat yaparak, müşterilerinin bu konudaki ihtiyaçlarınıda karşılamaktadır.

Çocuk grubuyla ilgili de toptan siparişlere cevap veren kravatal.com, toptan çocuk papyontoptan çocuk kuşak takımtoptan çocuk kemer konusunda da talepleri karşılamaktadır.

Tüm ürünlerde yüksek stok miktarıyla aynı günde teslimat yapabilme kapasitesine sahip olan kravatal.com, ülkemizin her noktasına hizmet sunabilmektedir.

Toptan ürün siparişleriyle ilgili info@kravatal.com mail adresinden veya +90 232. 425 67 10 / +90 532 491 49 77 numaralı telefonlardan bilgi alınabilinir.

kravatal.com