İADE

Kravatal.com'dan satın almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 gündür. Ancak kravatal.com müşterisi olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 15 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.  İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 14’deki “Cayma Hakkı” şartlarına uygun olmalıdır.

İade etmek istediğiniz ürünler "Mesafeli satış sözleşmesi" şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kredi  kartınıza 3 gün içerisinde yapılacaktır.  Kapıda ödeme ve kapıda kredi kartı ile tek çekim yöntemi ile sipariş vermiş olduğunuz ürünleri iade etmek isterseniz, ürünü kargoya teslim ettikten sonra  +90 542 682 2 986 numaralı kravatal.com müşteri hizmetleri hattımızı arayarak para iadenizin yapılacağı  IBAN numaranızı ve banka hesap bilgilerinizi iletmeniz gereklidir. Mutlaka sipariş ve IBAN sahibi aynı olmalıdır.  İlgili iade tutarları iade girişlerinin aynı veya ertesi günü EFT yöntemi ile banka hesaplarına gönderilmektedir. Kravatal.com'den satın aldığınız ürünlerde bir sorun olması veya ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, koşulsuz iade edebilirsiniz. Bu durumda yapmış olduğunuz ödeme, ürün tarafımıza ulaştığı gün, (kredi kartı-hesabınıza havale) para iadesi yapılacaktır. 

DEĞİŞİM

İade koşullarına uygun olan ürününüzün renk, model vb. nedenlerden dolayı değişimi yapmak istediğiniz takdirde kargo aracılığıyla tarafımıza gönderebilirsiniz. Faturanızın arka bölümüne değişim nedenini yazarak gönderebilirsiniz. Ürünün değişimi ürün tarafımıza ulaştığı gün yapılarak, aynı gün tekrar kargoya verilecektir. Ürün değişimlerinde, alıcı ürünü satıcıya gönderdiğinde, kargo bedelini kendisi ödeyecektir.