Kravatal.com kravat satış sitemizin sitemizin 128 Bit SSL Sertifikası vardır.

SSL ve Güvenliğiniz

SSL teknolojisi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi sebebiyle internet üzerinden güvenli alışverişte dünya standardıdır. SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile direkt banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim halinde olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi kravatal.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. 

İnternette kravatal.com gibi güvenliği sağlanmış sanal mağazadan alışveriş yapmak fiziki bir mağaza, restoran veya benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir. kravatal.com da kredi kartı numaranız ve kart bilgileriniz personelce bilinmemekte, sizin haricinizde kimse tarafından görülmemektedir.

 

Kredi Kartı Güvenliği

Kravatal.com internet mağazası 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en yüksek teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit sağlanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez.

Mağazamızda tüm bankaların VISA, MASTERCARD kredi kartları geçerlidir. Kravatal.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Veri Güvenliği

Kravatal.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur.

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.Kravatal.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın iradi olarak hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği ve Gizliliği

Kravatal.com a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır. Ancak kişisel bilgilerin her ne surette olursa olsun 3. şahıslar tarafından yasadışı yollarla elde edilmesi halinde kravatal.com sorumluluk kabul etmez.

Veri Paylaşımı

Kravatal.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri kravatal.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.

Kredi Kartı ile Ödemek Zorunda mıyım?

Mağazamızda asıl olan ödeme şekli kredi kartı ile ödemedir. Ancak bu ödeme şeklinin yanı sıra, kapıda kargo görevlisine ödeme veya banka havalesi/EFT şekliyle de ödeme yapabilirsiniz.